Komprax mi zmenil život a daroval najkrajší dar, aký môže kto dostať

Autor: Lucia Randová | 18.1.2015 o 23:36 | (upravené 22.1.2015 o 16:21) Karma článku: 4,44 | Prečítané:  1691x

   Komprax je možnosť ako urobiť zmenu, ako si sňať ružové okuliare a splniť si svoje sny. Ako inšpirovať a učiť sa. Je to projekt, ktorý vniesol do života ľudí nové priateľstvá, nezabudnuteľné skúsenosti a most, most ktorý spája každučký kút Slovenska. Vďaka nemu dokážete lietať, byť, snívať, žiť a plniť si svoje sny. Komprax je začiatok niečoho nového, niečoho, čo dokáže do ľudí vniesť ľudskosť, silu, energiu a kreativitu. Naučí vás komunikovať, prezentovať, motivovať, finančne sa rozhodovať a tvoriť budúcnosť, budúcnoť takú ako ju chcete vidieť. Týmto rokom sa projekt chýli ku svojmu koncu, posledné školenia, zrealizované projekty vrámci neho a ... Týmto rokom končí projekt, no pokračujú kroky, ktoré signalizujú to, že sme tu teraz MY na to aby sme pokračovali v jeho šlapajách a šírili jeho prínos do každého kúta sveta tam kde je potrebný. Presne tak ako nás naučil

  Každý ľudský príbeh tvoria kúsky puzzle, ktoré postupne jedna do druhej zapadajú a vytvárajú neopakovateľnú mozajku farieb a energie. Niekedy dokážete jeden kúsok puzzle hľadať aj niekoľko rokov aby dúha, ktorá sa začína rysovať v priestore nadobúdala tie správne krivky a zrazu, zrazu príde okamih, v ktorom strácate dych a to čo ste si vysnili sa plní, no s oveľa vyššou silou akou ste očakávali.

   Život je cesta, na ktorej občas zablúdime, a až keď sa bludisko začína komplikovať nájdeme odpoveď. Minulý rok som z plných pľúc vyslovila sen, a nad tým snom som každý deň premýšlala, tak veľmi som si to priala, že v jeden večer zazvonil telefón a o dva týždne som začala byť školená za školiteľku. Radosť, nadšenie a energia, to všetko sa zrazu skrývalo v mojom vnútri. Ako čas plynul spoznávala som silu ľudí, ktorí pokračovali v písaní svojej cesty v mojej spoločnosti,a zrazu prišiel október a stalo sa to...

   Máte niekedy pocit, že žijete v rozprávke? Viete aké je zažiť najúžasnejší víkend vo svojom živote?Je to moment, kedy vaše oči prikryjú dlane a vaša duša zrazu cíti zvlášne chvenie.Dokážete počuť drobné guličky narážajúce do do umelého vrchnáčika a vlhké dychy. Po niekoľkých minútach sa dlane kĺžu smerom dole a vy zatajíte dych, vaše srdce začne biť silnejšie ako nikdy predtým a vaše oči pokryjú slzy šťastia. Pred vami sa zrazu objiaví niekoľko stoviek farebných bublín, ktoré tvoria najúžasnejší ľudia, akých ste kedy spoznali. V jeden okamih zažívate svoj sen a posolstvo, ktoré ste šírili na námestí zažívate Bubble day priamo v najdôležitejšej časti vášho života. 

   Život je o okamihoch, ktoré ho tvoria je o tom, že keď večer spomínate na nezabudnuteľný deň, na dvere zaklope ruka a po otvorení ostávate stáť bez slov. Cítite sa ako v najkrajšom príbehu, ktorý ste doteraz sledovali ako pasívny divák pri televízií a zrazu je to tu. 22 neopakovateľných ľudí stojí priamo pred vami, s prianím krásnej noci, ktorá ňou neskončí, ale práve začína. Sedíte a rozprávate sa v jednej izbe spolu s 24 osobnosťami, ktoré sú najhodnotnejším darom, aký ste kedy mali. Je tam smiech, zimomriavky a pocit, že ste súčasťou niečoho tak neuveriteľného.

  Na prelome dvoch rokov som našla 26 nenahraľných kúskov puzzle môjho života. Bolo to 26 osobností, ktoré svojim bytím, energiou, nadšením, húževnatosťou, motiváciou a inšpiráciou dokončilo dúhu v začatej mozajke. Nebola to obyčajná dúha, ktorú vidíme keď sa spojí sila dažďa a slnka, je to dúha, ktorú vytvorila odvaha, odhodlanie a to najdôležitejšie na našej zemi čím je život.

 

Som hrdá a pyšná na to, že som Vás spoznala:

Adamko, Ajshenka, Saška, Aďko S., Aďko T. Barborka, Smieško, Gabko, Ivko, Janka, Jurko, Evka, Kiko, Marcel, Marika, Maroško, Miška S., Miška Š., Miloš, Monika, Paťo, Samko, Flaštička, Tatianka, Tomáško, Vladko, Zuzka :)

  Ďakujem za preskočenie hraníc, ktoré vám dajú odvahu o jednej kričať z okna, guľovať sa na parapetnej doske či bežať v tenkých topánkach a krátkom tričku po snehu. 

 

  Ste to najlepšie, to najúžasnejšie čo ma stretlo a teraz, teraz prichádza moment, kedy začínam snívať a premýšlať nad všetkými tými dňami. 

Celý tento rozprávakový príbeh vznikol vďaka najúžasnejšiemu projektu, ktorý bol obrovským prínosom pre školiteľov, ale hlavne účasníkov.

  Komprax je možnosť ako urobiť zmenu, ako si sňať ružové okuliare a splniť si svoje sny. Ako inšpirovať a učiť sa. Je to projekt, ktorý vniesol do života ľudí nové priateľstvá, nezabudnuteľné skúsenosti a most, most ktorý spája každučký kút Slovenska. Vďaka nemu dokážete lietať, byť, snívať, žiť a plniť si svoje sny. Komprax je začiatok niečoho nového, niečoho, čo dokáže do ľudí vniesť ľudskosť, silu, energiu a kreativitu. Naučí vás komunikovať, prezentovať, motivovať, finančne sa rozhodovať a tvoriť budúcnosť, budúcnoť takú ako ju chceme vidieť. Týmto rokom sa projekt chvíli ku svojmu koncu, posledné školenia, zrealizované projekty vrámci neho a ... Týmto rokom končí projekt, no pokračujú kroky, ktoré signalizujú to, že sme tu teraz MY na to aby sme pokračovali v jeho šlapajách a šírili jeho prínos do každého kútu sveta tam kde je potrebný.

  Komprax ma ako účasníčku a neskôr ako školiteľku naučil a hlavne potvrdil motto, ktoré som ukrývala vytetované v srdci a tým je: "nič nie je nemožné"

  Pretože cesta bez konca, čas bez zastavenia je možný iba vďaka tomu keď chceme!

  Z celého srdca Ďakujem

 

    Luc

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?