Bubble day opäť privíta svetoznáma osobnosť Matej Kodeš

Autor: Lucia Randová | 6.8.2016 o 18:21 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  136x

Bubble day / Deň bublín je najväčie bublinové podujatie organizované dobrovoľníkmi vo viacerých mestách na Slovensku i v zahraničí. Jeho myšlienkou je darovať v jeden deň radosť, nadšenie a úsmev na v mestách.

Podujatie plné bublín, návratu do detských čias a bublinových kúziel opäť i v Žiline. Blíži sa tretí ročník Bubble day 2016, ktorý siaha od východného až po západné Slovensko neminúc naše mesto.

Už 25. augusta 2016 môžete svoje detstvo zažiť opäť a spoločne si vychutnať bublinovú atmosféru plnú súťaží pre deti a dospelých so špeciálnym bublinovým vystúpením a workshopom svetoznámeho bublinára Mateja Kodeša, ktorý patrí medzi špičku svetoznámych bublinárov. Medzi jeho rekordy patrí napríklad uzavretie 214 ľudí do bubliny, najväčšia letiaca bublina na svete prekračujúca 20 metrov, uzavretie 5 živých tigrov do bubliny či kamióna. Počas podujatia predvedie svoju bublinovú show, workshop a pre záujemcov i uzavretie do bubliny či horiacu bublinu.

„Program tohtoročného Bubble day sme rozdelili do dvoch častí, aby sme tak vyhoveli záujemcom, ktorí sa počas dopoludňajších hodín nemajú možnosť podujatia zúčastniť. Preto od 11:00 budú môcť návštevníci zažiť súťaže ako ľudské človeče, bublinovú dráhu , maľovanie na tvár, bubble show a workshop s Matejm Kodešom na Mariánskom námestí a od 18:00 zažiť Bubble talkshow priamo v coffe wine bistre Trezor, počas ktorej svetoznámeho bublinára vyspovedá hlásateľ a moderátor Ladislav Eliáš samozrejme s bublinovým doprovodom“, hovorí organizátorka a koordinátorka bublinového podujatia Lucia Randová.

Pre viac informácií o podujatí je možnosť kontaktovať organizátorov prostredníctvom emailovej komunikácie: 4kassion@gmail.com

 

 

 

Program

25. august 2016

11:00 Mariánske námestie -----> Bubble day
- Bubble súťaže, živé človeče
- Bubble show - Matej Kodeš
- Bubble workshop - Matej Kodeš
- Hromadné vypustenie bublín- pokus o rekord
- Hudobný doprovod

18:00 Trezor -------> Bubble talkshow
- Bubble talkshow s Matejom Kodešom uvádza Ladilav Eliáš
- Bubble short show

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Verejný nepriateľ Soros. Ako Orbán ničí kritikov a mimovládky

Maďarský premiér si spravil agendu z útokov na migrantov aj médiá.


Už ste čítali?